logo

Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum
Sky Gamblers Storm Raiders v1.0.5 MOD APK İNDİR

Sky Gamblers Storm Raiders v1.0.5 MOD APK İNDİR

LisansÜcretsiz
DilTR-ENG
Dosya Boyutu687.4 MB
ÜreticiAtypical Games
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi11 ay önce
78 kez indirildi

Açıklama

Sky Gamblers Storm Raiders v1.0.5 Full Mod İndir – Tüm Kilitler Açık

Bir önceki konumuz gibi bazı arkadaşlarımızın hayalini bu oyun sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.Tabi ki diğer oyuna göre bu oyunumuz oldukça aksiyonlu bir oyun olmakla birlikte savaşın eksik olmadığı bir oyundur.

Oyunumuz 2.Dünya Savaşı sırasında geçmektedir ve o dönemlerin atmosferini bu oyun sayesinde hissedebilirsiniz.Büyük haritası ve birden fazla mekanları ile oyun içerisinde gerçekçi bir savaşın etkisini görebileceksiniz.Sizlere verilen görevleri yerine getirin ve gerekli ödülleri kapın.Yağmurlu,karlı,sisli ve fırtınalı havalarda korkusuz bir şekilde savaşın.

Pasifik Okyanusunda bulunan gemilerden kalkın ve Avrupa’nın bilinmedik yerlerine yolculuk ederek gerekli görevleri yapın.Gerçekçi grafikleri ile uçak içi kamera sistemi sayesinde oyundan alacağınız haz oldukça artacaktır.Ayrıca ses sitemi oldukça başarılıdır.

Bazı dostlarımız oyun içerisinde bulunan uçakları ve tasarımları almakta zorlandığını öğrendik.Hemen modlu versiyonunu bulduk ve sitemize ekledik.

Herkese iyi oyunlar iyi eğlenceler dilerim.


Nasıl Kurulur ?

  • Data dosyasını rardan çıkarın ve “com.atypicalgames.sgsr” dosyasını android/obb klasörünün içine atın.Eğer obb klasörü yoksa oluşturmayı unutmayın.
  • Data dosyasını kurduktan sonra apk ile yükleme yapın ve daha sonra oyuna giriş yapın.

Hangi Hileler Var ?

  • Tüm Uçak Kilitleri Açık
  • Bütün Her şey Ücretsiz

78 kez indirildi